м. Київ, пл. Спортивна, 1-А

Фахівці UTG на Всеукраїнському Архітектурному фестивалі PROSTONEBA

Співробітники компанії UTG постійно вивчають нові тенденції і підвищують свій професійний рівень. 23 липня архітектори компанії відвідали Всеукраїнський Архітектурний фестиваль PROSTONEBA, який був присвячений тематиці переосмислення міського середовища. Організаторами виступили Агентство архітектури та дизайну ZDORENKO Agency і Журнал PRIMA INTERIOR.

Фестиваль уже восьмий рік поспіль збирає архітекторів, ландшафтних архітекторів, дизайнерів, урбаністів, виробників, інвесторів і спільноту свідомих жителів міста для спілкування і обміну досвідом. Архітектори Максим Сінулін, Дмитро Атаєв, Кристина Гаурилюте і Єлизавета Кочерга відвідали лекції партнерів UTG, в тому числі компанії A-Development, а також мали можливість розповісти про свої нові проекти і поділитися напрацьованим досвідом.

«Створення нового об’єкта нерухомості без інтеграції з його історією і міським середовищем сьогодні є просто неможливим. Переосмислення в створенні бізнес-проектів – важлива тема для обговорення архітектурного співтовариства України », – коментує провідний архітектор UTG Максим Сінулін. За його словами, Українська торгова гільдія щорічно виконує понад 60 архітектурних концепцій і реконцепцій об’єктів нерухомості різних типів. Завдяки якісній аналітичній роботі і майстерності архітекторів, кожен об’єкт проектується так, щоб максимально вдало вписатися в існуючу середу, мати власну естетику, а також відповідати тенденціям сучасного ринку.

«Саме місце проведення – A-Station – також є яскравим прикладом тематики фестивалю. Інтеграція історичних будівель в сучасний міський простір стало трендом. Саме він дозволяє зберегти повагу до історії об’єкта, при цьому зробити його функціональним і соціальнокорисним», – додає архітектор UTG Дмитро Атаєв.