Вадим Непоседов

Засновник та президент компанії UTG

Досвід: Більше 100 успішних проектів на ринку нерухомості

Освіта: Національний технічний університет України «Київський Політехнічний Інститут»

Вадим має більш ніж 20-річний досвід роботи в сфері нерухомості України. Після закінчення Національного Технічного Університету України «Київський Політехнічний Інститут», його трудова діяльність була пов'язана з будівництвом або управлінням нерухомістю. Зокрема, безпосередньо під його керівництвом реалізована дуже успішна концепція ТЦ «Метроград» і мережа ТЦ «Квадрат» в м.Києві.

Маючи багатий досвід і масу успішних проектів, в 2001 р Вадим створив компанію UTG ( «Українська Торгова Гільдія»). За час своєї діяльності компанія стала користуватися високою репутацією серед найбільших рітейлерів, девелоперів та інвесторів як на локальному, так і на міжнародних ринках. Клієнти компанії відзначили такі переваги компанії як: глибоке знання особливостей українського ринку, великий досвід і вміння знаходити ефективні рішення. За роки роботи фахівцями UTG під керівництвом Вадима розроблений ряд інноваційних продуктів і виконані проекти, які сьогодні формують стандарти ринку торгової нерухомості України.

Досягнення компанії UTG і особисто Вадима відзначені численними професійними нагородами. Вадим є автором публікацій з нерухомості, постійним учасником профільних конференцій і виставок.