Світлана Обміняна

Керівник проекту Департаменту оренди UTG

Досвід: понад 13 років успішної діяльності в області комерційної нерухомості

Освіта: Полтавський університет економіки і торгівлі », диплом магістра« Менеджменту зовнішньоекономічної діяльності »

У компанії працює з 2008 р на посаді керівника проектів.

На даній позиції в її обов'язки входить керівництво проектом, брокеридж (здача в оренду / лізинг), розробка маркетингової стратегії, управління діючого об'єкта, ризик-менеджмент.

З 2010 р Світлана є керівником одного з кращих в Україні проектів - ТРЦ Ocean Plaza в Києві. Під її керівництвом ТРЦ Ocean Plaza неодноразово ставав призером різних міжнародних конкурсів. Так, в 2010 р став переможцем в номінації «Кращий проект року» міжнародної премії MallAwards 2010. У 2012 р ТРЦ Ocean Plaza завоював нагороду «Відкриття року 2012», премії CITY Awards. А в 2013 р вперше в історії в галузі комерційної нерухомості України даний торговий центр став фіналістом конкурсу в номінації Bestretail and LeisureDevelopment на міжнародній виставці в Каннах MAPIC AWARDS 2013. Аж до теперішнього часу займається комерційним співуправління даного торгово-розважального центру. Також працювала над проектами ТРЦ Lavina Mall (м.Київ), орендною площею 115 тис. Кв. м., ТРЦ Respublika (м.Київ), орендною площею 125 тис. кв.м., і на посаді керівника проекту - ТРЦ Ocean Mall (м.Київ).

Світлана щорічно приймає участь в ролі запрошеного спікера в цілому ряді міжнародних конференцій і виставок, як в Україні, так і за кордоном.

Отримала диплом магістра «Менеджменту зовнішньоекономічної діяльності» Полтавського «Університету економіки і торгівлі».
Світлана має понад 10 років досвіду успішної діяльності в області комерційної нерухомості. Брала безпосередню участь у розробці та відкритті більше 20 проектів об'єктів комерційної нерухомості по всій Україні загальною площею 700 тис. Кв.м.