Сергій Хоменко, СРМ®

Керівник департаменту з розвитку проектів компанії UTG

project@utg.kiev.ua

Досвід: понад 15 років успішної діяльності в області комерційної нерухомості. Більше 100 проектів на ринку нерухомості

Освіта: Харківська державна академія культури, Institute of Real Estate Management (IREM), Chicago, USA

Сергій Хоменко має 15-річний практичний досвід роботи в сфері комерційної нерухомості з більш ніж 100 проектів на ринку нерухомості. Перший свій торгово-офісний центр «Макрос» Сергій Хоменко успішно відкрив в 2004 році зі 100% заповнюваністю орендарями. Далі був ряд проектів по всій Україні, серед яких: ТРЦ «Конкорд», ТЦ «Новий континент», ТРЦ «Комод», БЦ «Capital Hall», ТРЦ «NewWay», ТРЦ «EuroПарк» і багато інших. Сергій Хоменко брав участь в розробці концепцій, супроводі будівництва об'єктів, їх запуску в експлуатацію, управлінні існуючих ТЦ, аудиті десятків діючих об'єктів в Україні і Білорусі, а також реконцепції застарілих проектів. Також Сергій Хоменко здійснив ряд проектів, пов'язаних з організацією сегменту комерційної нерухомості в ряді великих житлових комплексів, таких як РК ​​«RiverStone», ЖК «Голосієво», ЖК «Таїровськi сади», ЖК «Петровський квартал». Сергій Хоменко виступав координатором створення та успішної роботи спільних україно-ізраїльського і україно-австрійського підрозділів з управління нерухомістю в рамках холдингу UTG.

10 років тому Сергій Хоменко отримав спеціалізоване профільну освіту в Institute of Real Estate Management (IREM), Chicago, USA, і успішно захистив диплом керуючого торгової, офісної і житлової нерухомістю - Certified Property Manager (CPM). У процесі навчання за програмою курсу, Сергій отримав кваліфікаційні сертифікати:

- Marketing and Leasing: Retail Properties (MKL404)

- Marketing and Leasing: Multifamily Properties (MKL405)

- Marketing and Leasing: Office Buildings (MKL406)

- Human Resource Essentials for Real Estate Managers (HRS402)

- Property Maintenance and Risk Management (MNT402)

- Investment Real Estate: Financial Tools (FIN402)

- Commercial Real Estate Financing and Valuation Part 1 (ASM603)

- Commercial Real Estate Financing and Valuation Part 2 (ASM604)

- Cash Flow Analysis: Practical Applications (ASM605)

- Ethics for the Real Estate Manager (800)

- Property Management Plans: The IREM Model (BDM602)

- CPM Certification Exam Preparation Course (CPM001)

Пізніше Сергій Хоменко пройшов навчання по додатковому курсу IREM і отримав кваліфікацію екзаменатора і рецензента екзаменаційних робіт студентів IREM. Серед пройшли перевірку бізнес-планів з управління нерухомістю були десятки робіт студентів з України. Також в 2007 Сергій Хоменко отримав Сертифікат: ICSC John T. Riordan School for Professional Development Level 1. Під керівництвом Сергія Хоменко були навчені десятки фахівців в сфері нерухомості України та інших країн, які згодом стали топ-менеджерами та керівниками проектів комерційної та житлової нерухомості, директорами торгових центрів, керівниками відділів управління нерухомістю в найбільших системних банках України. В даний час Сергій Хоменко супроводжує ряд проектів, пов'язаних з підготовкою концепцій і управлінням нерухомістю, а також бере активну участь в розробці нових і нестандартних схем ведення проектів нерухомості.