Дмитро Уманець

Керівник юридичного Департаменту UTG

umanec@utg.kiev.ua

Досвід: Працює в сфері права більше 15 років

Освіта: Київський національний торгово-економічний університет, диплом за спеціалізацією комерційне право, магістр правознавства.

З початку 2010 року очолює Юридичний департамент Компанії.

Він здійснює повний супровід господарської діяльності компанії, є юридичним консультантом в усіх напрямках діяльності, займається супроводом і розвитком.

У 2010 р успішно здійснював юридичний супровід діяльності виставки індустрії торгівлі Mall Expo.

Дмитро спеціалізується в наступних галузях права: господарське, цивільне, адміністративне, корпоративне та інтелектуальне право.

Брав участь і забезпечував юридичну підтримку в процесі надання послуг з боку компанії, які були спрямовані на успішну реалізацію проектів, серед яких такі знакові ТРЦ: Ocean Plaza, Respublika, Lavina Mall, Blockbuster Mall, Meganom, Roksolana, Doma Center, New Way, King Cross Leopolis, МФК Меганом, Французький Бульвар, Арена Сіті, МІСТЕЧКО.

Дмитро здійснює розробку різних типів господарських договорів: брокериджа, агентських, управління нерухомістю, оренди / суборенди, створення концепцій, створення експертних висновків, маркетингових досліджень, архітектурного проектування, франчайзингу (комерційної концесії), виставкової діяльності / PR, Анне, підряду та ЗЕД. Також Дмитро займається претензійно-позовною роботою.

До роботи в компанії мав досвід юридичної роботи в компаніях, що займаються продуктовим рітейлом, наданням юридичних послуг, структурах Міністерства фінансів України. Має досвід юридичної роботи в автомобільній корпорації і фінансово-страхової групи.