Ігор Мельник

Партнер і віце-президент компанії UTG

im@utg.kiev.ua

Досвід: Більше 15 років успішної діяльності в сфері девелопменту нерухомості

Освіта: Інститут міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Національний медичний університет ім. А.А. Богомольця

Ігор Мельник має більш ніж 15-річний досвід у сфері девелопменту нерухомості.

Роботу в бізнесі Ігор поєднує з активною громадською діяльністю. Ігор займається волонтерською підтримкою армії і є співголовою Ради народних волонтерів, а як радник Міністра оборони України курирував проект будівництва фортифікаційних споруд в зоні АТО і очолював програму забезпечення військовослужбовців ЗСУ житлом у 2015 році. Крім того, в 2015 році ним був заснований благодійний фонд «Наші парки», який поставив перед собою амбітну мету - «1 мільйон дерев Києву за 5 років», що дозволить повернути місту статус самої «зеленої» столиці Європи. За минулий рік роботи фонду проведено 6 проектів з озеленення та благоустрою міста, всеукраїнська соціальна акція "Подаруй Ялинці життя" і запущена програма по формуванню екологічної усвідомленості українців.

Одним з перших успішних проектів Ігоря як девелопера став клубний будинок «ART HALL» (15 тис.кв.м.) в партнерстві з групою «Приват». Значний період в роботі був пов'язаний з групою «Forum» в ролі керуючого партнера напрямки девелопменту. За 7 років було запроектовано, погоджено і запущено в будівництво і реконструкцію понад 1 млн. кв.м. нерухомості, велика частина цих об'єктів введена в експлуатацію. Також Ігор виконував роль антикризового керуючого мережі бізнес-центрів Forum в період першої хвилі економічної кризи 2008-2011 рр. (7 об'єктів загальною площею понад 110 тис. Кв.м.).

З початку 2013 року, Ігор очолив компанію «Драгон Еволюшн», яка в партнерстві з інвестиційною компанією Dragon Capital і самостійно розвивала більше 10 проектів в різних напрямках нерухомості. Серед останніх проектів Ігоря девелопмент гіпермаркету Fozzy (15 тис. Кв.м.), проект реконструкції ТЦ «Городок» (46 тис. Кв.м.) і будівництво освітньо-рекреаційного комплексу в Конча-Заспі. На сьогодні компанія «Драгон Еволюшн» займає лідируючу позицію в сфері аутсорсинг-девелопменту.