УКРАИНСКАЯ ТОРГОВАЯ ГИЛЬДИЯ

Андрій Андрєєв, ТРЦ Мегамолл: Другу чергу відкриємо у ІІ кварталі 2020 року

Андрій Андрєєв, ТРЦ Мегамолл: Другу чергу відкриємо у ІІ кварталі 2020 року
Андрій Андрєєв, ТРЦ Мегамолл: Другу чергу відкриємо у ІІ кварталі 2020 року
  04Окт2019

Якою буде друга черга ТРЦ Мегамолл, хто з операторів заходить і чого очікувати ринку торговельної нерухомості в найближчій перспективі. 

У Вінниці повним ходом триває будівництво другої черги ТРЦ Мегамолл. Об’єкт складатиметься з трьох рівнів і запропонує відвідувачам додаткові концептуальні переваги. Відповідно до програми реконцепції, розробленої компанією UTG, черга орендною площею 10 000 кв. м дозволить посилити склад орендарів і розважальну складову торгово-розважального центру. Крім того, завдяки розширенню об’єкт стане найбільшим у Вінниці. В інтерв’ю RAU керівник ТРЦ Мегамолл Андрій Андрєєв розповів про особливості другої черги, її операторів, результати роботи за перші три квартали 2019 року і про майбутнє вінницького ринку рітейлу та девелопменту.  

70947619_1433773250103659_1450700838598082560_n.jpg

– На якій стадії знаходиться будівництво другої черги? Вже можете назвати приблизну дату її запуску?  

– Перебуваємо на стадії активного будівництва, намагаємося максимально вкластися в терміни. Запланована дата відкриття: ІІ квартал 2020 року.  

– Розкажіть про особливості другої черги і наскільки її зовнішній вигляд буде відрізнятися від першої черги?  

– Ми надали архітектурі оновлений вигляд, але в той же час друга черга з самого початку проектувалася з урахуванням колірного і архітектурного вирішення існуючої будівлі ТРК Мегамолл. В композиції фасаду будуть чергуватися глухі і повністю засклені елементи – таким чином отримаємо суттєве оновлення, але і збережемо всі ключові особливості споруди. Хочемо, щоб наші рішення захоплювали дух.  

– Що нового друга черга запропонує жителям міста? Чи можна очікувати сюрпризи?  

– Друга черга складатиметься з трьох рівнів. Верхній поверх ми повністю відведемо під розважальну частину. Тут розміститься найбільший в регіоні кінотеатр, дитячий розважальний центр і зона громадського харчування. Чи будуть сюрпризи? Безумовно! У нас безліч ідей і орендна площа під них в 10 000 кв. м.  

Megamoll_fasad.jpg

– Кінотеатри активно змагаються інноваційними фішками при відкритті. Які особливості оператора в ТРЦ Мегамолл? Чи багато в місті кінотеатрів подібного рівня?    

– 7-зальний кінотеатр Сінема Сіті буде першим в нашому місті і зможе вміщати до 1292 глядачів. Він буде оснащений новітньою технологією 4DX: більше 20 спецефектів дозволять глядачеві повністю зануритися в кінореальність. Такого вінничани ще не бачили! Кожен зал буде витриманий в оригінальній колірній гамі і особливій архітектурній стилістиці. Сучасне кінопроекційне обладнання, звукові системи, срібні екрани, зручні крісла неодмінно забезпечать кіноманам комфорт і задоволення від перегляду фільмів в Сінема Сіті. Крім цих інноваційних зручностей, у фойє кінотеатру можна буде знайти консешн-бари і лаунж-зони. Загальна площа об’єкта складе більше 2600 кв. м – це зробить новий кінотеатр найбільшим в регіоні.  

– Кого ще можна очікувати в tenant–mix другої черги? Чи будуть це оригінальні оператори / формати для міста?    

– Другий поверх відведений під магазини одягу та взуття середнього цінового сегмента, що значно урізноманітнює пропозицію ТРЦ. На першому поверсі другої черги розмістяться великий фасадний ресторан і кілька універмагів. В рамках реконцепції також передбачено створення ювелірного кварталу.    

– Наскільки розраховуєте збільшити трафік в ТРЦ Мегамолл після запуску другої черги?    

– Запланована відвідуваність об’єкта після запуску – 23 400 осіб на день. Новий якірний орендар допоможе залучити в Мегамолл нову платоспроможну і готову до покупок аудиторію.    

– Які плани в цілому стоять перед командою Мегамолл на цей рік? Наскільки вдається їх реалізувати? Які завдання передбачаються на наступний рік?    

– Компанія продовжує розробляти нові проекти, спрямовані на зростання відвідуваності, конверсії і товарообігу. Один з таких результатів – помітне зростання відвідуваності галереї дитячого одягу, взуття та іграшок. На площі 2500 кв. м у нас представлені всі дитячі орендарі: Антошка, Будинок іграшок, Chicco, Bartek, IDEXE і Bembi. Троє з них, наприклад, стали призерами Retail&Development Business Awards 2019. Тобто ці бренди – не тільки кращі з точки зору покупців, але і з точки зору експертів.    

Відкриття магазинів популярних брендів в нових форматах стимулювало зростання відвідуваності і товарообігу орендарів. Галерея електроніки ТРЦ Мегамолл взагалі не має рівних в місті і регіоні. У Мегамолл представлені Comfy, Алло, MOYO, Ябко, Цитрус – практично всі ключові рітейлери цього сегмента. Крім того, ще в ТРЦ присутні унікальні для міста і регіону бренди, такі як Sportmaster, Tally Weijl, Staff, ESOTIQ, Prego.    

– На початок року в ТРЦ Мегамолл заявлялася рекордно низька вакантність. Яка вона зараз?   

– Зберігається на рівні 1%.    

Megamoll.png

– Чи була ротація орендарів за останній рік?    

– Незначна, у зв’язку з реконструкцією ТРЦ.    

– Який принцип формування орендної плати в ТРЦ Мегамолл?   

– У нас змішаний принцип оренди.    

– Яких результатів вдалося домогтися Мегамоллу за три квартали 2019-го? Що цікавого відбувалося?    

– У нас висока маркетингова та івент-активність, орієнтовані на максимальне залучення орендарів і стимулювання купівельної активності. Хорошим результатом для себе вважаємо збереження стабільного високого трафіку. У нас відкрилися нові магазини – Цитрус, Actors, оновився Sportmaster. Цитрус розмістився на 677 кв. м на першому поверсі торгово-розважального центру і включає в себе інтерактивні зони віртуальної реальності, розширений асортимент електротранспорту та Цитрус Академію.    

– Дайте оцінку рітейлу і девелопменту Вінниці: які особливості роботи в цьому регіоні, тенденції, чого чекати далі?    

– Купівельна спроможність вінничан зростає, розвивається туристична інфраструктура. Учасникам ринку це дозволяє будувати більш довгострокові перспективи, ніж раніше. Вінниця – найкомфортніше в Україні місто для проживання і одне з найбільш привабливих – для інвестицій. Так що можна говорити лише про позитивні тенденції.    

ТРЦ Мегамолл був і залишається ключовим місцем шопінгу для вінничан. У нас зосереджені практично всі ключові рітейлери, що працюють на українському ринку. Так що якщо і давати якісь оцінку рітейлу та девелопменту Вінниці, то тільки по зрізу операторів нашого торгово-розважального центру. І скоро їх стане ще більше.    

– Що очікує на ринок торговельної нерухомості в найближчій перспективі? Які якісні зміни передбачаються?     

– Всі спостерігають за розвитком мегамолів в столиці, за виходом світових рітейлерів на український ринок: H&M, Decathlon, POLO Ralph Loren, а незабаром і та ж IKEA – все це позитивні сигнали для нашого ринку. З найближчих перспектив – вихід цих брендів в регіони, і, будьте впевнені, Вінниця стане однією з перших. Ми готові до змін. 

Источник: RAU