УКРАИНСКАЯ ТОРГОВАЯ ГИЛЬДИЯ

СМИ о UTG

  26Мар2020

Основний удар обмежувальних заходів карантину на себе візьмуть імпорторієнтовані бренди, дорогі товари, електроніка та кінотеатри. Таку думку в коментарі УНІАН висловив засновник, президент консалтингової компанії "Українська торгова гільдія" Вадим Непоседов

Источник: УНІАН
  24Мар2020

Пандемия корона вируса повлияет на рынок недвижимости и непосредственно на ТРЦ. В компании UTG рассказали, что будет с торговыми сетями. 

Источник: 100realty
  23Мар2020

Останні кілька тижнів власників і девелоперів торгових центрів турбує питання – як запускати торгові об'єкти після закінчення карантину, наскільки зміняться споживчі настрої та поведінка покупців, як їх знову повернути в торгові об'єкти, чи зможуть оператори оплачувати зафіксовані в договорах орендні ставки та аналогічні питання.

Источник: Commercial Property
  18Мар2020

Какие квартиры, где и почем продают в Киеве и в какие объекты стоит инвестировать узнавал портал «Столичная недвижимость» 100realty.ua.

Источник: 100realty
  16Мар2020

Тренд реновації торгової нерухомості — один з найяскравіших в країні. Він дає можливість переосмислити знакові проекти у містах, надати їм новий зміст та якість. Все це стосується і вінницького ТЦ «Дастор». Всі розуміли, що даний комплекс вже морально та технічно застарів. Ця пляма радянської індустрії в центральному районі Вінниці потребувала трансформації, новіх ідей та нових рішень. Новий етап розпочався восени 2019 року, після зміни ТЦ «Дастор» власника.

Источник: Місто
  11Мар2020

Волна реконструкций продолжает свое движение по Европе. В частности, испанская компания NEINVER в рамках своей стратегии по расширению и повышению стоимости собственных объектов завершает реконструкцию Getafe The Style Outlets под Мадридом.

Источник: Malls.ua
  10Мар2020

Ukrainian Trade Guild (UTG) has successfully completed the concept of Planeta Mall in Kharkiv. After acquisition of the Maggelan shopping center in October 2019, the new owners decided on a global change in its format and its comprehensive rebranding.

Источник: ACROSS magazine
  10Мар2020

В четвертом квартале 2022 года по ул. Заричанская в Хмельницком планируется запуск нового торгово-развлекательного центра Proskuriv Plaza, который станет крупнейшим в городе.

Источник: Commercial Property
  27Фев2020

В Україні багато говорять про розширення набору інвестиційних інструментів для подальшого розвитку ринку нерухомості. Одним із них може стати управління активами чи ессет менеджмент (аsset management). Цей вид професійного управління нерухомістю давно і успішно практикують на Заході. Але в Україні лише кілька інвестиційних банків, що мають в своєму портфелі активи в сегменті нерухомості, виконують функцію ессет менеджменту. Якщо поглянути на обсяг усього українського ринку, то даний вид управління займає лише частку відсотка.

Источник: Business
  24Фев2020

Департамент стратегического консалтинга компании UTG проанализировал ситуацию на рынке офисной недвижимости Киева. Согласно анализу, в Q4 2019 индекс офисной недвижимости составил 287,4 пункта, продемонстрировав рост на 0,38 пункта или 15,2% по сравнению с Q3 кварталом прошлого года и увеличение на 68,4 пункта по сравнению с Q4 2018 г. В частности, по данным аналитиков UTG, в Q4 2019 средневзвешенный уровень вакантности составлял 7,6%, продемонстрировав рост 1,8% за квартал. В разрезе классов вакантность составляет - 4,7% в классе «А», 8,9% в классе «В» и 12,4% в классе «С».

Источник: zagorodna
  21Фев2020

Уход со столичного рынка жилищного строительства корпорации "Укрбуд" привел к существенному перераспределению сил среди застройщиков и девелоперов, считает президент компании UTG (Киев) Вадим Непоседов. "Ситуация с "Укрбудом" привела к изменению расстановки сил среди столичных застройщиков и девелоперов: теперь 59,6% рынка контролируют семь компаний, тогда как ранее 50% контролировали "Укрбуд" и "Киевгорстрой", - констатировал он.

Источник: Interfax
  20Фев2020

Станом на сьогодні центр Харкова переживає гостру нестачу сучасних бізнес-центрів класу «А», частка яких в структурі пропозиції площі займає близько 5%. Це висновки з аналізу ринку офісної нерухомості Харкова, що презентував Департамент стратегічного консалтингу компанії UTG.

Источник: Property Times
  19Фев2020

З початком вiйськових дiй на Сходi України девелоперська активнiсть у Харковi практично повнiстю зупинилася. За минулi шiсть рокiв у мiстi фактично була вiдсутня нова пропозицiя якiсних торговельних центрiв. Однак розподiл сил на ринку може кардинально змiнитися вже в найближчiй перспективi з огляду на очiкуване вiдкриття двох масштабних проєктiв.

Источник: Commercial Property
  17Фев2020

У 2020 році попит на офіси в Києві буде високий, пропозиція при цьому зростає не активно, хороші варіанти швидко йдуть з ринку. Про те, де і як вигідно орендувати офіс в Києві, дізнавався портал «Столична нерухомість» 100realty.ua. 

Источник: 100realty
  13Фев2020

Згідно з даними міжнародної компанії GfK індекс споживчих настроїв в Україні минулого року помітно випередив показники 2012-2018 років 

Источник: RAU