м. Київ, пл. Спортивна, 1-А

Перший в Україні: BORK в ТРЦ Ocean Plaza

5 грудня міжнародний бренд BORK відкриває свій перший флагманський магазин в Україні в ТРЦ Ocean Plaza. Побутова техніка преміум-класу буде представлена ​​на 1-му поверсі в просторій галереї площею 250 кв.м.

У фірмовому магазині BORK будуть розташовані релакс- і дегустаційні зони. Особливістю дизайну стане унікальна підлога з натурального каменю і мозаїки.

Компанія BORK пропонує техніку для красивого і комфортного життя. При створенні продукції такого рівня BORK привертає передових дизайнерів і виробників з усього світу: Швейцарії, Австралії, Японії, Кореї та інших країн. Місія бренду – забезпечити технічну перевагу вашого будинку, прагнучи до досконалості і виключаючи посередність.

Техніка BORK відзначена експертами у всьому світі. На сьогодні ексклюзивні моделі завоювали понад 50 міжнародних нагород в галузі промислового дизайну: Red Dot Design Award, iF Design Award і інші. Розробляючи ексклюзивні новинки, компанія прагне домогтися досконалості в кожній деталі.

У магазині BORK в ТРЦ Ocean Plaza ви знайдете все, що потрібно для гарного і комфортного життя: від легендарної сталевої техніки для кухні до колекції BORK Beauty для підтримки природної краси і молодості. Персональні консультанти будуть раді підібрати кліматичну техніку за вашими запитами, познайомити з новинками для занять спортом і гаджетами для релаксу.

У найближчі роки BORK планує відкрити ще кілька магазинів, а також запустити інтернет-магазин на території України.